29.11.2022.

Valsts atbalsts 2022/2023 apkures sezonā

Līdz mēneša beigām var pieteikties vienreizējam 60 eiro atbalstam par malkas iegādi bez čeka

11.11.2022. 11:49

Jelgavas novada pašvaldība turpina pieņemt pieteikumus apkures izdevumu daļējai kompensēšanai iedzīvotājiem, kas apkurei izmanto elektroenerģiju, malku, koksnes granulas vai briketes.

Ar 1.oktobri pašvaldība pieņem iesniegumus valsts atbalstam mājsaimniecībām apkures izdevumu pieauguma daļējai segšanai

30.09.2022. 12:31

Pieteikties atbalstam energoresursu cenu pieauguma ietekmes mazināšanai var sākot no 1. oktobra elektroniski e-pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv un no 3.oktobra klātienē tajā pašvaldībā, kurā atrodas mājoklis.

Infografikas un vadlīnijas par atbalsta pasākumiem

20.09.2022. 12:12

Lai skaidrotu valsts atbalstu iedzīvotājiem energoresursu cenu pieauguma kompensācijai, Labklājības ministrija ir sagatavojusi infografikas.

Pieteikšanās kārtība valsts atbalstam apkurei

20.09.2022. 11:23

Pieteikties atbalstam energoresursu cenu pieauguma ietekmes mazināšanai pašvaldībā varēs sākot no 1. oktobra elektroniski e-pakalpojumu portālā www.epakalpojumi.lv un no 3.oktobra klātienē.