Sestdiena, 15. Maijs, 2021
Sofija, Taiga, Airita, Arita

Mājražotājus un amatniekus aicina pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017”

06.02.2017

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina mājražotājus un amatniekus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017”, kas notiks 28.-29. aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā.

“Uzņēmēju dienas Zemgalē” jau kļuvis par tradicionālu un vērienīgu pasākumu, kas reizi gadā pavasarī ļauj apmeklētājiem iepazīties ar reģiona uzņēmumu plašo piedāvājumu. Pagājušajā gadā pasākumā aktīvi piedalījās 11 reģiona novadi un 190 dalībnieki. To apmeklēja aptuveni 10 000 apmeklētāju no visa Zemgales reģiona, kuriem  bija lieliska iespēja iepazīties ar katram novadam raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem, tūrisma informāciju, kā arī ar Zemgales reģiona un visas Latvijas uzņēmēju jaunāko piedāvājumu.

“Uzņēmēju dienās Zemgalē 2017” paralēli izstādei kā ierasti tiek plānotas dažādas “Latvijas Labuma” aktivitātes. To ietvaros aicinām pieteikties mājražotājus un amatniekus, lai ar savu unikālo ražojumu iepazīstinātu pasākuma dalībniekus un apmeklētājus. Mājražotājiem un amatniekiem būs iespēja gan aktīvi tirgoties, tādejādi iegūstot lielisku iespēju uzrunāt plašu auditoriju, gan veidot jaunus kontaktus un satikt potenciālos sadarbības partnerus.

Dalība “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017” mājražotāju un amatnieku sadaļā:

Mājražotājiem un amatniekiem piedāvājam platību Olimpiskās halles 2. stāva foajē dalībai sestdien, 29. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 17:00. Dalības maksa 15.00 EUR (bez PVN), kas iekļauj iespēju tirgoties pasākumā norādītajā laikā, izmantojot pašu aprīkotu platību 4m2.   

Dalība “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2017” āra ekspozīcijā:

Āra ekspozīcijas izvietošanai cena par neapbūvētu m2 bez elektrības pieslēguma ir 7 EUR/m2 (bez PVN). Minimālā dalības platība ir 2x2m2=4m2. Dalība āra ekspozīcijā jānodrošina piektdien, 28. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 18:00 un sestdien, 29. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 17:00.

Ņemot vērā lielo dalībnieku interesi, aicinām laikus rezervēt vietas, kontaktējoties ar LTRK Rietumzemgales nodaļas vadītāju Baibu Nolbergu pa tālruni 28646086 vai e-pastu jelgava@chamber.lv.

Papildu informācija dalībniekiem: