Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Zemgales reģiona amatnieku un mājražotāju kontaktbirža Jelgavā

06.11.2018

Tuvojas 12.decembris, kad no mājām un dzīvokļiem iznāks mūsu amatnieki un mājražotāji, lai iepazīstinātu ar savu veikumu. Šajā pasākumā no 10.00-15.30 būs iespēja gan aplūkot, gan iegādāties daudz dažādus ražojumus. 

Vai esat jau sagādājuši Ziemassvētku dāvaniņas- nelielas, bet mīļas - kas radītas no sirds- tepat Latvijā?

Izmantojiet šo pasākumu, lai ne tikai iepazītu un iegādātos amatnieku un mājražotāju darinājumus, bet arī lai rastu jaunus kontaktus dažāda veida sadarbībai, dotu ieteikumus  amatniekiem un mājražotājiem tālākai produktu attīstībai un iespējams- paši sāktu darboties šajā jomā. Orientēties piedāvājumā palīdzēs Māris Grigalis – uzņēmējs, TV raidījumu  un pasākumu vadītājs.

Pasākumā tiks pasniegtas arī radošuma balvas “Ideju spogulis-2018”.