Pašvaldības ziņas
parskats

12. jūlijā dome apstiprināja Jelgavas novada pašvaldības 2022. gada publisko pārskatu, kurā iekļauta informācija par novada iedzīvotājiem, teritoriju, ekonomisko situāciju, infrastruktūras attīstību, ziņas par pašvaldību, tās sniegtajiem pakalpojumiem, budžeta izpildi, darbības virzieniem, dažādās jomās paveikto.

Publiskā pārskata uzdevums ir informēt sabiedrību par pašvaldības darbības mērķiem, sasniegtajiem rezultātiem un budžeta līdzekļu izlietojumu, kā arī iepazīstināt ar turpmākajiem darbības plāniem un novada attīstību.

Dokuments sagatavots, pamatojoties uz Pašvaldību likumu, likumu “Par budžetu un finanšu vadību” un Ministru kabineta noteikumiem „Noteikumi par gada publiskajiem pārskatiem”.

Jelgavas novada pašvaldības 2022. gada publiskais pārskats pieejams šeit.