Iedzīvotājiem Projekti
Foto

ELFLA intervences "Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju, tostarp sadarbības aktivitātes un to sagatavošana" (LA19) aktivitātē "Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas"

Projektu iesniegumu pieņemšana tiek izsludināta rīcībā R5 “Sabiedriskās aktivitātes” ar kopējo pieejamo finansējumu 40 000 EUR.

Projektu iesniegumus varēs iesniegt Lauku atbalsta dienesta Elektroniskās pieteikšanās sistēmā https://eps.lad.gov.lv/login no 2024. gada 29.maija līdz iesniegto projektu kopējais pieprasītais publiskais finansējums sasniegs 80 % no pieejamā finansējuma.

Atbalsta pretendenti:

• biedrības un nodibinājumi, fiziskas personas, reliģiskas organizācijas un pašvaldība;
  • fiksētās summas maksājumam “Jauniešu iniciatīvas” - pašvaldība, jaunatnes organizācija, biedrība vai nodibinājums, kas veic darbu ar jaunatni.

Rīcībā tiks atbalstīti tikai tie projekti, kuri saistīti ar telpu iekārtošanu, pamatlīdzekļu iegādi, sabiedriskām aktivitātēm un mācībām.

Informācija par rīcības R5 atbalsta saņemšanas nosacījumiem un projektu iesniegumu vērtēšanas kritērijiem atrodama ŠEIT.

Seminārs par sabiedriskā labuma projektu sagatavošanu notiks 2024. gada 14.maijā plkst. 10.00. Zemgales uzņēmējdarbības centra, Koprades telpā, 2.stāvā, Jāņa Asara ielā 21, Jelgavā. Semināram varēs pieslēgties arī attālināti.

Pieslēgšanās saite pieejama ŠEITMeeting ID: 826 0015 4806  Passcode: 788621.

Semināra darba kārtība un reģistrēšanās forma pieejama ŠEIT.

Konsultācijas un papildus informācija biedrībā Lauku partnerība “Lielupe”, Jāņa Asara ielā 21, Jelgavā, tel. 26399946, 25502151, e-pasts: lielupe@partneribalielupe.lv.