Iedzīvotājiem Iedzīvotāju padomes
diskusija

Atsaucoties uz iedzīvotāju vēlmi diskutēt par Jelgavas novada pašvaldības pagastu iedzīvotāju padomes nolikuma projektu, notiks vairākas tikšanās pagastos:

12.jūnijā, plkst.18.00, Sesavas pagasta, Bērvircavas Tautas namā

19.jūnijā, plkst. 18.00, Elejas pagasta Saieta namā

Diskusijā aicināti piedalīties: iedzīvotāji, pašvaldības pārstāvji, Jelgavas novada domes deputāti un ikviens interesents, kas vēlas līdzdarboties sava pagasta dzīves kvalitātes veidošanā!

Ja iedzīvotāji arī citos Jelgavas novada pagastos vēlas šādas tikšanās, lai diskutētu par Jelgavas novada pašvaldības, pagastu iedzīvotāju padomes nolikuma projektu, aicinām būt aktīviem un atsaukties!

Kas ir iedzīvotāju padome?

Iedzīvotāju padome ir brīvprātīga iedzīvotāju konsultatīva institūcija, lai nodrošinātu vietējo kopienu iedzīvotāju interešu pārstāvību un pašvaldības teritorijas attīstību, veicinot iedzīvotāju savstarpējo sadarbību un saskaņotu rīcību kopējam labumam (Pašvaldību likums, 58.panta pirmā daļa).

Šobrīd Jelgavas novada pašvaldībā izstrādes procesā ir nolikums, kas būs pamats pagastu iedzīvotāju padomes darbam.

Jelgavas novada iedzīvotāju padomes nolikuma projekts (pdf fails).

Uz tikšanos pagastos!