Svētdiena, 19. Septembris, 2021
Verners, Muntis

Jelgavas novada domes deputāti

Drukāt

Jelgavas novada domē ievēlētie deputāti (05.06.2021. pašvaldību vēlēšanās)

"LATVIJAS ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

Ziedonis Caune
e-pasts: ziedonis.caune@jelgavasnovads.lv
Juris Razživins
Ilze Vītola
e-pasts: ilze.vitola@jelgavasnovads.lv
Lolita Duge
e-pasts: lolita.duge@jelgavasnovads.lv
Juris Lavenieks
e-pasts: juris.lavenieks@jelgavasnovads.lv
Aivars Naglis
e-pasts: aivars.naglis@jelgavasnovads.lv

Latvijas reģionu Apvienība

Dainis Liepiņš
e-pasts: dainis.liepins@jelgavasnovads.lv
Vidmants Rinkuns
e-pasts: vidmants.rinkuns@jelgavasnovads.lv
Dina Tauriņa

Latvijas Zaļā partija

Andris Ozoliņš
e-pasts: andris.ozolins@jelgavasnovads.lv
Jānis Kažotnieks
e-pasts: janis.kazotnieks@jelgavasnovads.lv
Ģirts Neija

Jaunā VIENOTĪBA

Uldis Ainārs
e-pasts: uldis.ainars@jelgavasnovads.lv
Artūrs Semjonovs

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!" - "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Oskars Cīrulis
e-pasts: oskars.cirulis@jelgavasnovads.lv
Gundars Liepa
e-pasts: gundars.liepa@jelgavasnovads.lv

"Latvijas attīstībai"

Madars Lasmanis

Emīls Dobrājs
e-pasts: emils.dobrajs@jelgavasnovads.lv

 

"Saskaņa" sociāldemokrātiskā partija

Irina Dolgova
e-pasts: irina.dolgova@jelgavasnovads.lv