+A A
Sestdiena, 27. Maijs, 2017
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Jelgavas novada domes deputāti

Drukāt

Jelgavas novada domē ievēlētie deputāti (01.06.2013. pašvaldību vēlēšanās)

"ZAĻO ZEMNIEKU SAVIENĪBA"

Ziedonis Caune
e-pasts: ziedonis.caune@jelgavasnovads.lv
Juris Lavenieks
e-pasts: juris.lavenieks@jelgavasnovads.lv
Ilze Vītola
e-pasts: ilze.vitola@jelgavasnovads.lv
Valda Sējāne
e-pasts: valda.sejane@jelgavasnovads.lv
Edgars Turks
e-pasts: edgars.turks@jelgavasnovads.lv
Modris Jansons
e-pasts: modris.jansons@jelgavasnovads.lv

PARTIJA "VIENOTĪBA"

Madars Lasmanis
e-pasts: madars.lasmanis@jelgavasnovads.lv
Sarmīte Balode
e-pasts: sarmite.balode@jelgavasnovads.lv
Lilita Leoho
e-pasts: lilita.leoho@jelgavasnovads.lv

Nacionālā apvienība "Visu Latvijai!"-"Tēvzemei un Brīvībai/LNNK"

Inta Savicka
e-pasts: inta.savicka@jelgavasnovads.lv
Oskars Cīrulis
e-pasts: oskars.cirulis@jelgavasnovads.lv
Aigars Strupulis
e-pasts: aigars.strupulis@jelgavasnovads.lv

Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"

Nataļja Hohlova
e-pasts: natalja.hohlova@jelgavasnovads.lv
Irina Dolgova
e-pasts: irina.dolgova@jelgavasnovads.lv

Politiskā partija "Reģionu alianse"

Aija Tračuma
e-pasts: aija.tracuma@jelgavasnovads.lv
Anita Klupša
e-pasts: anita.klupsa@jelgavasnovads.lv
Kārlis Rimša
e-pasts: karlis.rimsa@jelgavasnovads.lv