Piektdiena, 15. Novembris, 2019
Undīne, Leopolds, Unda

Restarting adult learning skills throught new teaching methods (Adult ReStart)

Drukāt
  • Projekta numurs: 2018-1-LV01-KA201-046972
  • Ieviešanas laiks: 01.10.2018.–31.10.2019.
  • Projekta mērķis: izstrādāt un piedāvāt pedagogiem daudzpusīgāku un kvalitatīvāku metodisko materiālu darbam ar pieaugušajiem tālmācības vidē, apgūstot jaunas mācīšanas darba metodes izmantojot informācijas tehnoloģijas.

Projekta kopējais finansējums: ES finansējums EUR 18890,00 (100% apmērā).

Projekta vadošā organizācija: Jelgavas novada Neklātienes vidusskola

Projekta partneri: Itālija, Igaunija, Latvija.

Iesaistītās organizācijas:

• Jelgavas novada pašvaldība (Jelgavas novada Neklātienes vidusskola) (Latvija)
  • Futuro Digitale (Itālija)
  • Tallinna Taiskasvanute Gumnaasium (Igaunija)

Galvenā mērķa grupa: Pedagogi no katras dalībvalsts

Galvenās aktivitātes:

• Tālmācībā studējošo izglītojamo vērtējuma izpēte par tālmācības apmācības formu, izzināt šīs apmācības formas grūtības dažādās sociālajās grupās, kā arī noskaidrot un apkopot izglītojamo ieteikumus tālmācības apmācības metožu uzlabošanai.
  • Attīstīt un uzlabot esošās tālmācības apmācības metodes un pilnveidot mācību materiālus.
  • Veicināt izglītojamo mācīšanās motivāciju iesaistot ģimenes pārstāvjus un radiniekus.
  • Trenera atbalsts metodisko materiālu pilnveidošanā Itālijā.
  • Veikt salīdzinošu analīzi starp izglītojamajiem no nelabvēlīgajām sociālajām grupām un sociāli labvēlīgajiem jauniešiem.
  • Veicināt pieaugušo izglītošanu pašvaldībās, valstī un Eiropā.
  • Skolas vai organizācijas tīmekļa vietne, kur tiks augšupielādēti metodiskie materiāli.
  • CD ar metodiskiem materiāliem.

*Projekta nosaukums latviešu valodā – “Pieaugušo izglītības prasmju atjaunošana izmantojot jaunas mācību metodes”

Projekta rezultāti/ materiāli:

Publicitāte: