26. jūnijā aprit pirmais gads kopš Jelgavas novada domē strādā jaunais sasaukums. Atskatoties uz šajā periodā paveikto, domes priekšsēdētājs Ingus Zālītis aicina iedzīvotājus uz tiešsaistes sarunu, kas notiks otrdien, 7. jūlijā, pulksten 17. Tiešraidei varēs sekot pašvaldības oficiālajā Youtube kontā “Jelgavas novads”.“Šajā laika posmā, pārskatot tēriņus un meklējot iespējas optimizēt pašvaldības darbu, izdevies stabilizēt pašvaldības finanšu situāciju, pieņemt nozīmīgus lēmumus un paveikt…
26. jūnijā aprit pirmais gads kopš Jelgavas novada domē strādā jaunais sasaukums. Atskatoties uz šajā periodā paveikto, domes priekšsēdētājs Ingus Zālītis aicina iedzīvotājus uz tiešsaistes sarunu, kas notiks otrdien, 7. jūlijā, pulksten 17. Tiešraidei varēs sekot pašvaldības oficiālajā Youtube kontā “Jelgavas novads”.“Šajā laika posmā, pārskatot tēriņus un meklējot iespējas optimizēt pašvaldības darbu, izdevies stabilizēt pašvaldības finanšu situāciju, pieņemt nozīmīgus lēmumus un paveikt būtiskus darbus vairākās jomās – finanšu un pārvaldības sakārtošanā, infrastruktūras attīstībā, izglītības pieejamības un kvalitātes stiprināšanā, sociālā atbalsta un pakalpojumu pilnveidē, kā arī sporta, kopienu iniciatīvu un uzņēmējdarbības vides…