Novada ziņas
2023. gadā mainīsies braukšanas maksas atvieglojumu izmantošanas kārtība reģionālajā sabiedriskajā transportā

Atvieglojumu izmantošanai sabiedriskajā transportā būs jāreģistrē tikai derīga eID karte

2023. gadā tiks modernizēta un vienkāršota valsts noteikto braukšanas maksas atvieglojumu izmantošanas kārtība reģionālajā sabiedriskajā transportā. Pēc sistēmas modernizācijas valsts noteiktos braukšanas maksas atvieglojumus reģionālajos starppilsētu un vietējās nozīmes autobusu un vilcienu maršrutos pasažieri varēs izmantot, reģistrējot tikai derīgu eID karti. Citas apliecības (piemēram, invalīdu, daudzbērnu ģimeņu, represēto personu u. c.) reģionālās nozīmes sabiedriskajā transportā vairs nebūs nepieciešamas. Plānots, ka jaunā sistēma sāks darboties 2023. gada 1. pusgadā.

Plašāk iepazīties ar aktuālo informāciju par braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanas jauno kartību iespējams Autotransporta direkcijas mājaslapas sadaļā “Braukšanas maksas atvieglojumi”