Projekti
5.jūnijā aicina piedalīties tradicionālajā Ozolnieku velo braucienā

Gadu gaitā velo braucieni ir izveidojušies par iedzīvotājus vienojošu tradīciju, kas sniedz iespēju aktīvi izkustēties svaigā gaisā un  pavadīt laiku kopā ar ģimeni un līdzīgi domājošajiem. 

Šogad mazākus un lielākus velo entuziastus aicinam draudzīgā atmosfērā izripot caur Jelgavas novada Ozolnieku, Cenu un Valgundes pagastiem ar kopējo distances garumu - 24 km. Aptuveni brauciena vidū būs iespēja piestāt pie Valgundes briežu dārza, lai aplūkotu skaistos briedīšus un pacienātu tos ar pasākuma organizatora sarūpētu veselīgu našķi.

Brauciena noslēgumā atgriezīsimies Ozolnieku vidusskolas stadionā, lai atgūtu zaudētās kalorijas un piedalītos veselīga uztura lekcijā un degustācijā.

Aiciniet radus, draugus un posiet velosipēdus! Pozitīvas emocijas garantētas!Aicinām līdzi ņemt atkātoti uzpildāmās ūdens pudeles!

Lūgums vecākiem izvērtēt bērnu iespējas izbraukt trasi!

Velo brauciena “Velo Starts 2022” programma

  • 10:00-10.45 - Reģistrēšanās velo braucienam pie Ozolnieku vidusskolas sporta stadiona, pasākuma vadītāja Oskara Grīšļa uzruna;
  • 10:45 – 11.00 - kopēja iesildīšanās Ozolnieku sporta speciālista Raivja Duplinska vadībā;
  • 11:00 – 11.10 - velo brauciena starts;
  • 13.30 – 14.30 – velo brauciena finišs un atsildīšanās;
  • No plkst.14.00 – spēku atjaunošanai pēc velo brauciena veselīgas maltītes baudīšana*
  • 14.30 – 15.30 -lekcija – degustācija par veselīgu uzturu, vada Dr.sc.ing. Ilga Gedrovica - pārtikas tehnologs. Lekcijas vadošā tēma: Proteīni sabalansētā uzturā fiziski aktīviem cilvēkiem*

Pasākuma norises vieta: Jelgavas iela 35, Ozolnieki, pie Ozolnieku vidusskolas

*Pasākuma norises laikos var būt neliela nobīde, saistīta ar braucēju atgriešanos no velo trases

Pasākuma organizators sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību ir biedrība “Daudzbērnu Ozoli”.

Pasākuma aktivitātes tiek līdzfinansētas no Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/066 “Slimību profilakses un veselību veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā “Ozolnieki”” ietvaros.