Uzņēmējdarbība
Aicina pieteikties “Mājas kafejnīcu dienu” rīkošanai Jelgava novadā

Lauku partnerība "Lielupe" sadarbībā ar Jelgavas novada pašvaldību un Jelgavas reģionālo tūrisma centru aicina pieteikties dalībniekus no Jelgavas novada, kas uz vienu vai divām dienām vēlas atvērt savu “Mājas kafejnīcu”!

Šogad pirmo reizi Jelgavas novadā tiek organizētas "Mājas kafejnīcu dienas", kas notiks 6. un 7. augustā.

Kas ir Mājas kafejnīcu dienas?

Uz vienu nedēļas nogali māju pagalmi, muižas, viesu nami, lauku sētas, saimniecības, ražotnes, ziedu audzētavas vai citas vietas, kas ikdienā nav saistītas ar uzņēmējdarbību un ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu, pārvēršas par kafejnīcām. Viesiem par samaksu tiek piedāvāts nogaršot vietējo ēdienu, gūt lielisku garšas pieredzi, kā arī baudīt interesantu kultūras aktīvās atpūtas vai vēstures izzinošu programmu.

Kas var piedalīties Mājas kafejnīcu dienās?

Var piedalīties ikviens interesents, kas gatavs šajās dienās uzņemt un pacienāt viesus savā sētā, dārzā, mājā, pagalmā, saimniecībā vai uzņēmumā. Dalībniekiem nav jābūt saistītiem ar ēdināšanu vai tūrismu. Dalībniekiem ir plānoti semināri un apmācības!

Aicinām pieteikties un aizpildīt anketu līdz 2022. gada 10.maijam

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar koordinatoriem Lauku partnerībā "Lielupe":

"Māju kafejnīcu dienas" ir reģionāla tūrisma galamērķa popularizēšanas pasākums, un to organizē LIAA Tūrisma departaments un Lauku Ceļotājs sadarbībā ar reģionu koordinatoriem.