Sociālā joma Projekti Jaunatne
Aicina pieteikties nūjošanas pārgājienam un veselīga dzīvesveida lekcijai

ESF projekta “Slimību profilakses un Veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/033 ietvaros 7.augustā plkst.11.00 tiek organizēts nūjošanas pārgājiens. 

Tas tiek organizēts ar mērķi aicināt dažāda vecuma iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, rast vai atgūt kustību prieku brīvā dabā, kā arī vairot zināšanas par veselīgu dzīvesveidu. Pēc aptuveni trīs stundu garā pārgājiena ar nūjošanas nūjām instruktora pavadībā paredzēta atpūtas pauze un veselīga uzkoda, pēc kā sekos stundu gara izglītojoši atraktīva lekcija-diskusija par veselīgu dzīvesveidu, ko vadīs Oskars Grīslis, Intelekta attīstības centra vadītājs.

Lekcijas tēma: Mana veselīgā ikdiena.

Lekcijā  varēs uzzināt, kā ar viegli saprotamiem un ieviešamiem paņēmieniem ieviest savā ikdienā ieradumus, kas veicinātu kopējos fiziskās un mentālās labbūtības stāvokļus. Tāpat varēs uzzināt kā uzlabot   uzmanības un koncentrēšanās spējas, veicināt iegaumēšanu, kā arī kāpināt katra personīgo efektivitāti un produktivitāti. Tiks izgaismoti un atspēkoti arī populārākie mīti, kas mūsdienās ir atrodami par šīm tēmām. Lekcija būs noderīga jebkuram interesentam, kuru interesē viņa veselības un kognitīvo spēju uzlabošana ilgtermiņā.

Pasākums plānots Jelgavas novada Vilces pagasta Vilces dabas parkā, tikšanās vieta – Vilces muiža.

Pieteikties pasākumam var, aizpildot pieteikuma anketu

Vairāk informācijas par nometnēm var iegūt zvanot vai rakstot:

Dace Mauliņa

Veselības veicināšanas koordinatore
dace.maulina [at] jelgavasnovads.lv

Foto: Pixabay.com