Apmācības Uzņēmējdarbība
Apmācību cikls uzņēmējiem

Jelgavas novada pašvaldība aicina uz apmācību ciklu uzņēmējiem – trīs dažādas praktiskas un zināšanām bagātas nodarbības, lai paaugstinātu savas profesionālās spējas darbā ar teksta, dizaina un Instagram biznesa profila ikdienas aktivitātēm.

1. Dizaina un teksta lietojums soctīklos - ceturtdien, 2. novembrī plkst. 10.00-14.00
  2. Jaudīgs un vērtīgs Instagram profils - ceturtdien, 9. novembrī plkst. 10.00-14.00
  3. Canva dizaina pamatu A-Z - ceturtdien,  23. novembrī plkst. 10.00-14.00

Lektore: Evita Astiča.

Klātiene: “Branku brančotavā”, Saules ielā 2, Brankās, Cenu pagastā,  Jelgavas novadā.

Reģistrēšanās un programma:

• reģistrēšanās uz 2.11.23. apmācībām ŠEIT;
  • reģistrēšanās uz 9.11.23. apmācībām ŠEIT;
  • reģistrēšanās uz 23.11.23. apmācībām ŠEIT.

Dalībniekiem jāņem līdzi savs portatīvais dators vai planšete.

Pasākumi ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ iepriekš nepieciešams reģistrēties.

Šis apmācību cikls ir radīts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Jelgavas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas savienības viedokli.

logo

Projekts Nr. LVIII-068 "Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana/SMEPRO 2" tiek īstenots pārrobežu sadarbības programmas 2014. - 2020. gadam ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība.