Turpinot aizsākto tradīciju, arī 2026. gadā Jelgavas novada pašvaldība organizē pasākumu “Dialogs”, kur pie viena galda satiekas uzņēmēji un pašvaldība, lai atklāti pārrunātu aktuālos jautājumus uzņēmējdarbībā un meklētu risinājumus Jelgavas novada uzņēmējdarbības vides attīstībai.
Jau 12. februārī jaunajā pasākumu telpā "Chils" Kalnciema pagastā, Lielupes krastā, norisināsies nākamais “Dialogs”. Pasākuma laikā dalībnieki iepazīs uzņēmuma SIA “Easy Pack” darbību un attīstības plānus, savukārt ar pieredzes stāstu dalīsies pasākuma telpas “Chils” pārstāvji. Sarunas laikā ar redzējumu par uzņēmējdarbībai būtiskākajām pašvaldības aktualitātēm jaunajā gadā dalīsies Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Ingus Zālītis, savukārt par uzņēmējdarbības atbalsta programmu stāstīs valsts finanšu institūcijas “Altum” Zemgales reģiona vadītājs Armands Alksnis.
Pasākuma programma:
- plkst. 9.30 pulcēšanās SIA “Easy Pack” stāvlaukumā, uzņēmuma apmeklējums;
- plkst. 10.30 došanās uz pasākuma telpu “Chils”, kafijas pauze un tīklošanās;
- plkst. 11.00 pasākuma telpas “Chils” pieredzes stāsts;
- plkst. 11.15 saruna ar Jelgavas novada domes priekšsēdētāju Ingu Zālīti;
- plkst. 11.30 “Altum” Zemgales reģiona vadītāja Armanda Alkšņa prezentācija par atbalsta programmu uzņēmējiem;
- plkst. 11.50 kafijas pauze, tīklošanās.
Lai pieteiktos pasākumam, aicinām aizpildīt pieteikšanās anketu.
Ja vēlaties, lai “Dialogs” notiek arī Jūsu uzņēmumā, sazinieties ar Jelgavas novada pašvaldības Tūrisma un uzņēmējdarbības nodaļas uzņēmējdarbības atbalsta speciālisti Lieni Pundori – tālr. +371 29596364, e-pasts liene.pundore@jelgavasnovads.lv.