Iedzīvotājiem Sabiedrības līdzdalība
bilde

Jelgavas novada pašvaldība nodod Iedzīvotāju apspriešanai saistošo noteikumu projektu par atbalstu ārstniecības personām un ārstu praksēm Jelgavas novadā.

Saistošie noteikumi noteiks kārtību, kādā ārstniecības personas, ārstu prakses un to struktūrvienības, kuru reģistrētā darba vieta ir Jelgavas novada administratīvajā teritorijā, varēs saņemt pašvaldības atbalstu dzīvojamo telpu īres un apkures vai viesnīcas izdevumu segšanai, kā arī ārstu prakses darbības nodrošināšanai.

Aicinām sniegt savu viedokli elektroniski, jo tas ir ātrākais un ērtākais veids. Elektroniski iesniegumu var iesniegt pašvaldības  e-adresē vai parakstītu ar drošu elektronisko parakstu sūtīt uz e-pasta adresi dome@jelgavasnovads.lv .

Iedzīvotāji, kam nav iespēju iesniegumu iesniegt elektroniski, to var sūtīt pa pastu: Pasta iela 37, Jelgava, Latvija, LV-3001, vai iesniegt klātienē Jelgavas novada Valsts un pašvaldību vienotajos klientu apkalpošanas centros, kas darbojas novada pagastos un Jelgavā, Lielā iela 5/7.

Iesniegumu pieņemšanas termiņš -  šā gada  5. oktobris.