Iedzīvotājiem Projekti Seminārs Veselība
Informatīvs foto

Ikviens, kam rūp sava un bērnu veselība, ir aicināts uz izzinošām un interesantām lekcijām par slimību profilaksi.

1. novembrī plkst. 17.30-19.00 - Mans bērns bieži slimo. Vai tiešām vainīga imunitāte? Kā palīdzēt savam bērnam nostiprināt imunitāti? Vai vitamīnu un uztura bagātinātāju lietošana palīdz slimot retāk?  Cik liela nozīme imunitātes stiprināšanai ir sportam, ikdienas kustībai un veselīgai pārtikai?

22. novembrī plkst. 17.30-19.00 - 40 gadu krīze - mīts vai patiesība? Kas notiek ar mūsu ķermeni ap 40-50 gadu vecumu un kāpēc. Vai no krīzes iespējams izbēgt un ko var darīt, lai justos laimīgs un vesels arī pēc 40?

Lekcijas notiks Jelgavas novada pašvaldības Centrālās administrācijas ēkas Lielajā zālē Pasta ielā 37, Jelgavā.

Lektore -  Ilva Koškina, sertificēta ģimenes ārste un Ģimenes veselības prakses "Hēbe" vadītāja.

Pieteikšanās lekcijām: https://ej.uz/62st.

Plašāku informāciju par pasākumu var iegūt, darba laikā zvanot vai rakstot Jelgavas novada pašvaldības veselības veicināšanas koordinatorei:

Lekcijas tiek organizētas ESF projekta “Slimību profilakses un Veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā” (Nr. 9.2.4.2/16/I/033) ietvaros.