Jaunatne

14. oktobrī Elejā norisinājās netradicionālās orientēšanās sacensības jauniešiem ”Elejas muižas kauss 2023”.  Šogad pasākuma tamatika bija šausmas. Iedvesmojoties no labi zināmiem šausmu filmu ļaundariem, pasākuma organizatori bija pārtapuši dažādos baisos tēlos.

Sacensības notiek jau 12 gadus pēc kārtas un pulcē jauniešu komandas no Jelgavas novada un blakus novadiem. Šogad sacensībās piedalījās 11 komandas. Jelgavas novada komandām pievienojās arī sāncenši no Bauskas novada Īslīces pagasta.

Līdzīgi kā citus gadus, arī šoreiz jauniešiem pēc izsniegtās kartes bija jāmeklē kontrolpunkti un katrā no tiem jāizpilda kāds uzdevums, kas saistīts ar šī gada tēmu.

Godpilno pirmo vietu ieguva komanda “69. Bauskas bataljons” no Bauskas novada Īslīces pagasta. Komanda balvā saņēma dāvanu karti no “ESCAPE ROOM” 50 eiro vērtība. Otrajā vietā - “Sniega cilvēki-ugunīgie” no Svētes, bet trešo vietu izcīnīja “Pirmā komanda” no Elejas.

Elejas jauniešu iniciatīvu centra vadītāja Jeļena Ribikauska saka paldies visiem radošajiem, pozitīvajiem un izturīgajiem jauniešiem par pasākuma organizēšanu un ieguldīto laiku!