Izglītība
Amatā apstiprināts Ozolnieku vidusskolas direktors

Jelgavas novada dome 25. augusta domes sēdē lēma par Kristapa Auzāna iecelšanu Ozolnieku vidusskolas direktora amatā. Plānots, ka K. Auzāns uzsāks darbu Jelgavas novada pašvaldībā, sākot ar šī gada 1. oktobri.

Atbilstoši Ozolnieku novada domes 2021. gada 29. aprīļa sēdē apstiprinātajam Ozolnieku vidusskolas direktora amata konkursa nolikumam, apstiprināšanai domē tika virzīts kandidāts, kurš Ozolnieku vidusskolas direktora amata konkursa komisijas vērtējumā saņēma vislielāko punktu skaitu. Jāpiebilst, ka, uzklausot trīs pretendentu motivāciju un redzējumu par Ozolnieku vidusskolas izaicinājumiem un attīstību, K. Auzāns saņēma visu komisijas locekļu atbalstu un augstāko novērtējumu, saskatot kandidāta potenciālu un iespējas, pilnveidot Ozolnieku vidusskolas darba kvalitāti un sasniegumus.

Atgādinām, ka Ozolnieku vidusskolas direktora amata kandidātu atlases procesu organizēja profesionāla personāla atlases kompānija SIA “WorkingDay Latvia”, kas pirmajos divos atlases posmos apkopoja pieteikumus, pārliecinājās par iesniegto dokumentu atbilstību un izvērtēja visu atlasei pieteikto kandidātu zināšanas un pieredzi, tālākai izskatīšanai Ozolnieku vidusskolas direktora amata konkursa komisijā virzot trīs atbilstošākos jomas profesionāļus.

Foto: Matīss Kellers