Domes sēde Pašvaldības ziņas
domes ēka

28. jūnija domes sēdē apstiprināts Jelgavas novada pašvaldības Centrālās administrācijas nolikums, tas spēkā stāsies 1. jūlijā. Nolikums nosaka iestādes struktūru, darba organizāciju, kompetenci, tiesības un tiesiskumu.

Centrālā administrācija ir pašvaldības iestāde, kas nodrošina Jelgavas novada domes pieņemto lēmumu izpildi, kā arī darba organizatorisko un tehnisko apkalpošanu.

Jūnija sākumā apstiprināts Jelgavas novada pašvaldības nolikums, kas nosaka pašvaldības institucionālo sistēmu un darba organizāciju. Tas izstrādāts, lai risinātu nepieciešamās strukturālās izmaiņas, ņemot vērā Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas uzdevumā veiktās revīzijas gala ziņojuma rekomendācijas.

Tāpat pieņemts lēmums, ka no šī gada 30. septembra Jelgavas novada būvvalde vairs nebūs pašvaldības iestāde, bet gan Centrālās administrācijas struktūrvienība. Būvvaldes darbinieki arī turpmāk apmeklētājus pieņems Stadiona ielā 10, Ozolniekos. Ar būvniecību saistīti iesniegumi un būvniecības ieceres tāpat kā līdz šim iesniedzamas elektroniski Būvniecības informācijas sistēmā (BIS). Būvvaldes pakalpojumus iespējams saņemt arī elektroniski, izmantojot portālu www.latvija.lv.

Pašvaldības normatīvie akti pieejami tīmekļvietnē www.jelgavasnovads.lv.