Kultūra Tūrisms
līvbērzes kultūras nams

2023.gada 26.jūlija domes sēdē tika apstiprināts Jelgavas novada kultūras un tūrisma iestāžu telpu nomas maksas cenrādis. Tas stāsies spēkā 2023.gada 1.augustā.

Jelgavas novada kultūras iestāžu telpas tiek iznomātas dažādu pasākumu organizēšanai, savukārt tūrisma iestāžu telpas – semināru, konferenču, nodarbību un svinīgu pasākumu organizēšanai. Tikai izglītojošiem pasākumiem tiek piedāvāts projektors ar ekrānu un mikrofons ar skaņas nodrošinājumu.

Izmantojot kultūras un tūrisma iestāžu telpu nomu, ikvienam ir iespēja organizēt svinīgus, izglītojošus, korporatīvos un komercdarbību veicinošus pasākumus.

Ar sīkāku informāciju un izcenojumiem iespējams iepazīties pašvaldības tīmekļvietnē www.jelgavasnovads.lv sadaļā Pašvaldība/Nedzīvojamo telpu noma/Telpu nomas maksa Jelgavas novada kultūras iestādēs