Izglītība

Iespēju piedalīties XI Latvijas zēnu koru salidojumā “Puikas! Dziedāsim!” Cēsīs ir izcīnījis arī Jelgavas novada Kalnciema vidusskolas un Zaļenieku komerciālās un amatniecības vidusskolas apvienotais zēnu koris diriģentu Maritas Sondores un Guntras Minkevicas vadībā.

Nozīmīgajam notikumam zēni gatavojas, cītīgi apgūstot salidojuma repertuārā iekļautās 18 latviešu komponistu dziesmas un latviešu tautasdziesmas a cappella.

XI Latvijas zēnu koru salidojums “Puikas! Dziedāsim!” ir lieliska platforma, kurā šie zēnu kori varēs prezentēt savu augsto muzikālo līmeni un sadarbību, kas veidota starp jaunajiem koristiem un viņu vadošajām diriģentēm.

Šāda veida notikumi rada iedvesmu un motivāciju jaunajiem mūziķiem turpināt strādāt pie savu muzikālo spēju attīstīšanas. Aicinām visus novada iedzīvotājus, mūzikas entuziastus un interesentus doties uz Cēsīm, lai atbalstītu šos jaunos talantus un baudītu lielisku mūzikas priekšnesumu. Lai skan mūsu novada balsis skaļi un lepni šajā nozīmīgajā zēnu koru salidojumā!

puikas dziedāsim