foto
FacebookX / TwitterLinkedinThreads

26. jūnijā aprit pirmais gads kopš Jelgavas novada domē strādā jaunais sasaukums. Atskatoties uz šajā periodā paveikto, domes priekšsēdētājs Ingus Zālītis aicina iedzīvotājus uz tiešsaistes sarunu, kas notiks otrdien, 7. jūlijā, pulksten 17. Tiešraidei varēs sekot pašvaldības oficiālajā Youtube kontā “Jelgavas novads”.

“Šajā laika posmā, pārskatot tēriņus un meklējot iespējas optimizēt pašvaldības darbu, izdevies stabilizēt pašvaldības finanšu situāciju, pieņemt nozīmīgus lēmumus un paveikt būtiskus darbus vairākās jomās – finanšu un pārvaldības sakārtošanā, infrastruktūras attīstībā, izglītības pieejamības un kvalitātes stiprināšanā, sociālā atbalsta un pakalpojumu pilnveidē, kā arī sporta, kopienu iniciatīvu un uzņēmējdarbības vides attīstībā. Vienlaikus, lai mērķtiecīgi veicinātu visu pagastu līdzsvarotu attīstību, piesaistītu jaunus iedzīvotājus un nodrošinātu Jelgavas novada izaugsmi ilgtermiņā, darba vēl ir daudz.

Aktīva pilsoniskā sabiedrība, kas iesaistās svarīgu jautājumu risināšanā, var būt labs instruments un būtisks atbalsts pašvaldības darbā, tādēļ, lai pēc iespējas plašākai auditorijai pastāstītu par gada laikā paveikto, informētu par aktualitātēm pašvaldības darbā un sniegtu atbildes uz iedzīvotājiem interesējošiem jautājumiem, visus interesentus aicinu uz tiešsaistes tikšanos,” skaidro I. Zālītis.

Iesaistīties sarunā aicināts ikviens novadnieks un interesents, tiešraides laikā iesūtot jautājumus video komentāru sadaļā. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video.

Jautājumus aicinām iesūtīt arī iepriekš – līdz 5. jūlijam (ieskaitot), rakstot uz e-pasta adresi zinas@jelgavasnovads.lv ar norādi “Jautājums tiešraidei”.

Tiešraidi varēs vērot arī pašvaldības tīmekļvietnē www.jelgavasnovads.lv, bet pēc tiešraides video būs pieejams gan pašvaldības oficiālajā Youtube kontā “Jelgavas novads”, gan pašvaldības Facebook vietnes video sadaļā.