Uzņēmējdarbība
Biznesa atbalsta diena uzņēmējiem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) Zemgales Uzņēmējdarbības centru 12. maijā, sākot no pulksten 10, dienas garumā organizē Biznesa atbalsta dienu uzņēmējiem “Biznesa pavasaris”, kas notiks klātienē, Svētes ielā 33.

Pasākums ir bez dalības maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc līdz 6. maijam jāaizpilda elektroniskās reģistrācijas anketa.

Lai atbildētu uz uzņēmēju jautājumiem, pasākuma otrā daļa no pulksten 15 līdz 17 būs organizēta kā individuālo klātienes konsultāciju sesija. Izņēmums būs konsultācijas par LIAA atbalsta programmām – atbalstu eksporta apjomu palielināšanai (starptautiskās konkurētspējas veicināšana) un jaunu produktu/tehnoloģiju izstrādi (Vaučeru programma), kuras notiks ZOOM vidē.

Jāatzīmē, ka individuālās konsultācijas būs konkrētos laikos un tām iepriekš jāpiesakās. Pieteikšanās konsultācijāmKlātienes konsultācijas vadīs dažādu jomu eksperti, kas stāstīs par: Altum atbalsta iespējām uzņēmējiem, starptautiskās sadarbības un eksporta īstenošanu Norvēģijā, finanšu piesaistes iespējām, grāmatvedības jautājumiem, mūsdienīgām produktu iepakojuma variācijām, kā arī aprites ekonomikas principu ieviešanu uzņēmumā un aprites biznesa modeļa inovācijām.

 

Pasākums tiek organizēts projekta Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Papildus informācija pa tālr.: +371 63012155 vai, rakstot uz e-pastu: uznemejdarbiba@zrkac.jelgava.lv