Iedzīvotājiem Sabiedrības līdzdalība
Foto

Šī gada 15. maijā "Latvijas Sabiedriskais Autobuss" (LSA) uzsāk ikgadējo pasažieru aptauju, lai uzzinātu klientu domas par maršrutu izmaiņām, sniegtajiem pakalpojumiem un jauno tarifu sistēmu.

Mūsdienās informācijas tehnoloģijas ir svarīgs dzīves aspekts, bez kurām nav iedomājama mūsu ikdiena, tāpēc šogad aptauja norisināsies digitālā formātā, izmantojot Google platformu. Tas nozīmē, ka pasažieri varēs aizpildīt anketu ērti un viegli, izmantojot telefonu vai datoru, jebkurā vietā un laikā.

Aptauja ilgs divas nedēļas, no 15. maija līdz maija beigām, un tajā aicināti piedalīties Ādažu, Sloka-Rīga, Rāmava-Valdlauču apkaimes iedzīvotāji, kā arī Mārupes, Jaunmārupes, Saldus-Kuldīga, Jelgava un Madonas novada iedzīvotāji. Aptauja aizpildāma elektroniski ŠEIT.

Jau šobrīd pasažieriem ir iespēja iegādāties biļetes, izmantojot bezkontakta norēķinus autobusos. Drīzumā tiks ieviests jauns pakalpojums – QR biļetes, kas ievērojami samazinās apkalpošanas laiku. 2023. gadā LSA nodrošināja pasažieru pārvadājumus ar 203 autobusiem 274 maršrutos, nobraucot 23 674 651 kilometrus, pārvadājot 6 892 896 pasažierus.

Par "Latvijas Sabiedriskais Autobuss"

"Latvijas Sabiedriskais Autobuss" (LSA) jau vairāk nekā 60 gadus nodrošina reģionālos vietējās un starppilsētu pasažieru pārvadājumus. Uzņēmums organizē regulāros skolēnu pārvadājumus un piedāvā transporta nomu tūristu grupām un kolektīviem braucieniem.