Novada ziņas
Dāvanu jaundzimušajiem vecāki varēs saņemt sava pagasta pārvaldē

Vecāki, kuri nevarēja ierasties uz Jelgavas novada jaundzimušo sveikšanu, pašvaldības sarūpēto dāvanu no 19.decembra varēs saņemt pagasta pārvaldē, kurā mazulis deklarēts. Pirms doties pakaļ dāvanai, aicinām iepriekš sazināties ar konkrēto pagasta pārvaldi.

Pagastu kontaktinformācija.

Kā ziņots iepriekš, 8. decembrī Ozolnieku tautas namā un 9. decembrī Vilces pagasta tautas namā aizvadīta Jelgavas novada jaundzimušo sveikšana, kuras laikā mazuļi saņēma simbolisku dāvanu – Jelgavas novadā radītu “Montes stāstu” pasaku grāmatu  “Kur es biju, kad es nebiju”, kas mazajam lasītājam, raisot iztēli, stāsta par dzīvi pirms piedzimšanas un palīdz atrast atbildes uz neizprotamo lielajā pasaulē.

Šoreiz uz pasākumu bija aicināti  Jelgavas novadā deklarētie mazuļi, kas dzimuši laika posmā no pagājušā gada 1.jūlija līdz šī gada 1.oktobrim.