Diskusija Iedzīvotājiem Vide
Posteris

Lai paskatītos uz Eiropas zaļo kursu no Latvijas uzņēmumu, Eiropas, jauniešu un studentu skatupunkta, piektdien, 3. novembrī, norisināsies diskusija “Jaunie ES transporta un enerģētikas likumi: kā tie ietekmēs Zemgales attīstību?", uz kuru aicināts ikviens interesents.

Diskusijas programma pieejama ŠEIT.

Pirmajā sarunas daļā diskutēs par to, kā iespējams veicināt ilgtspējīgu saimniekošanu ne tikai Zemgalē, bet Latvijā kopumā. Diskusijas dalībnieki atbildes meklēs kopā ar četriem ekspertiem:

  • EP deputātu Andri Ameriku;
  • Uzņēmuma Laflora Latvija valdes priekšsēdētāju Uldi Ameriku;
  • Elektroauto uzlādes tīkla Eleport vadītāju Latvijā Kārli Mendziņu;
  • Eiropas kopienas mesesamkopa.eu jauno līderi, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes studentu Daniēls Zeltiņš.

Pēc tam sekos Latvijas Radio programmu vadītāja, žurnālista Tāļa Eipura vadīta diskusija par zaļā kursa aktualitātēm un izaicinājumiem.

Diskusija notiks 3. novembrī plkst. 13:30 Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē, Svētes ielā 18, Jelgavā. Lai piedalītos diskusijā, lūgums aizpildīt reģistrācijas anketu.

Diskusiju rīko  Eiropas Parlamenta birojs Latvijā sadarbībā ar EUROPE DIRECT centru Jelgavā un LBTU - Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti.