Pašvaldība Novada ziņas
Domes sēdes turpmāk būs vērojamas tiešraidē Youtube

Sākot ar kārtējo domes sēdi, kas norisināsies 27.aprīlī plkst.15:00, Jelgavas novada pašvaldība pārraidīs sēžu tiešraides pašvaldības oficiālajā Youtube kontā “Jelgavas novads”.

Kad domes sēdes vēl notika klātienē pašvaldības centrālajā ēkā, tās varēja apmeklēt ikviens interesents, savukārt pandēmijas laikā domes darbs noritēja attālināti, tāpēc pašvaldība nodrošināja iespēju domes sēdes vērot tiešsaistē, publicējot mājaslapā saiti uz komunikāciju platformu MS Teams. Pašlaik, kad dzīve pakāpeniski atgriežas ierastajā pirms Covid-19 ritmā, deputāti atsāk darbu klātienē. Taču ievērojot, ka domes sēžu pieejamība tiešsaistes režīmā atvieglo interesentu – iedzīvotāja, žurnālista – iespēju vērot domes sēdi, pieņemts lēmums turpmāk tās pārraidīt tiešraidē - pašvaldības Youtube kanālā “Jelgavas novads”. Pēc tiešraides video saglabāsies pašvaldības Youtube kanālā. Tāpat domes sēdes arī turpmāk būs iespēja vērot klātienē.

Jelgavas novada pašvaldības Youtube kanāls.