Jaunatne Novada ziņas
Foto

Ar svinīgu lentas griešanu, gardu kūku un radošām aktivitātēm 25. aprīlī Skolas ielā 14A – k6, Nākotnē atklāts Glūdas jauniešu iniciatīvu centrs.

“Centrs būs atvērts  katru darba dienu: pirmdienās, trešdienās un piektdienās no plkst. 12 līdz 20, otrdienās un ceturtdienās no plkst. 10 līdz 18. Turklāt jāmin, ka visas organizētās aktivitātes interesentiem būs pieejamas bez maksas! Lai “iešūpotos”, maijā jauniešiem plānoti dažādi radoši un aizraujoši pasākumi – spēļu vakari, kopīga filmu skatīšanās, izaugsmes vakars “Mērķu uzstādīšana”,  brauciens uz Saeimu un Eiropas Savienības māju, kā arī dalība mēneša lielajā novada jauniešu pasākumā - “Iniciatīvu projektu nakts”, kas notiks Svētē. Aicinu jauniešus atnākt, iepazīties un izteikt savas domas, lai kopā mēs šo padarītu par savu vietu jaunām draudzībām un sadarbībām, radošām idejām, noderīgu prasmju apgūšanai, pozitīvām emocijām un piedzīvojumiem. Centra aktualitātēm līdzi var sekot sociālo tīklu profilos – “Facebook” lapā @Nākotnes Jauniešu iniciatīvu centrs”, “Instagram” kontā @JIC_SPOTS,” aicina Glūdas jauniešu iniciatīvu centra vadītājs Roberts Sīlis.

“Jauniešu centru mērķis ir sagatavot jauniešus pieaugušo dzīvei un darba tirgum, organizējot neformālas mācības, kas ļauj attīstīt nepieciešamās prasmes un pilnveidot  dažādas kompetences - digitālās, pilsoniskās līdzdalības, uzņēmējdarbības, atbalstot viņu iniciatīvas un palīdzot īstenot ieceres. Tā ir vieta, kur kontaktēties ar domubiedriem, veidot kopīgus projektus, kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku un gūt iedvesmu,” stāsta Jaunatnes lietu nodaļas vadītājs Valters Siksna.

Jelgavas novadā jauniešu iniciatīvu centri darbojas Ānē, Brankās, Staļģenē, Elejā, Līvbērzē, Nākotnē, Ozolniekos, Svētē un Vircavā, bet Jaunatnes lietu koordinatori ir vēl piecos novada pagastos.