Novada ziņas Jaunatne
 Elejas Muižas kauss "Dagmāras piedzīvojumu kvests"

15. oktobrī, Elejā norisinājās netradicionālās sacensības jauniešiem ”Elejas Muižas kauss 2022”. Sacensības notiek jau 11. gadu pēc kārtas un pulcē jauniešu komandas no Jelgavas novada pagastiem. Līdzīgi kā iepriekšējos gados, jauniešiem pēc izsniegtās kartes bija jāmeklē kontrolpunktos, un katrā jāizpilda kāds uzdevums, kas saistīts ar tēmu ”Dagmāras piedzīvojumu kvests”.

Šogad “Elejas Muižas kausā” piedalījās 12 komandas, un katru komandu pārstāvēja pieci jaunieši no pagasta.

Pirmo godpilno vietu “Elejas muižas kausā 2022” ieguva komanda no Vilces pagasta “007 un 1Ted” un balvā ieguva dāvanu karti “ESCAPE TOWN” 100 euro vertība, otro vietu komanda no Ozolnieku pagasta “Marsieši” ieguva dāvanu karti “Lazerdog “60 euro vertībā, trešo vietu komanda no Svētes pagasta “Svētes Kreatīns” izcīnija dāvanu karti “Lazerdog “60 euro vērtībā, ceturto vietu komanda no Brankas pagasta “Branku meičuki” un balvā saņēma dāvanu karti “Lazerdog“ 60 euro vērtībā un piekto vietu komanda no Staļģenes pagasta “S.T.A” un balvā saņēma dāvanu karti “DROPS PIZZA “ 30 euro vērtībā.

Milzīgu paldies sakām ēdināšanas servisam SIA “Kommats” par gardo zupu, dīdžeju grupai “IZSAUC BALLĪTI” no Liepājas,  kura pasākumā otrajā daļā parūpējas par mūziku un lielisku atmosfēru un Elejas jauniešu iniciatīvu centra jauniešiem par izrādīto interesi un iniciatīvu pasākuma plānošanā un organizēšanā.