Pašvaldība Elejas pagasts
Raitis Silamednis

30. augusta Jelgavas novada domes sēdē deputāti Elejas pagasta pārvaldes vadītāja amatā apstiprināja Raiti Silamedni.

R. Silamednis ir ieguvis sociālo zinātņu maģistra grādu organizāciju un sabiedrības pārvaldes specialitātē. Dzīvojot, strādājot un piedaloties novada kultūras dzīvē, viņam ir izveidojies savs redzējums par vietas ilgtspējīgas attīstības mērķiem. Stājoties jaunajā amatā, Raitis Silamednis primāri vēlas uzklausīt vietējos iedzīvotājus un uzņēmējus, noskaidrot viņu vēlmes un vajadzības, lai iespēju robežās tās ņemtu vērā, veidojot pagasta attīstības redzējumu turpmākajiem gadiem: “Iedzīvotāji arī turpmāk ikdienā laipni gaidīti pārvaldē, lai kopīgi plānotu vietas attīstību un veicinātu sabiedrības izpratni par lēmumu pieņemšanu un darbu pagastā. Zinu, ka vietējā iedzīvotāju kopiena ir aktīva, un ceru, ka izveidosies iedzīvotāju padome, kura piedāvās izsvērtus lēmumus un vīziju tālākai Elejas pagasta attīstībai. Svarīgi ir turpināt iesāktos darbus un projektus. Tāpat pagasta teritorijā jāaktualizē vairāki būtiski vides un infrastruktūras jautājumi, piemēram, degradēto teritoriju un būvju situācija, gājēju drošības uzlabošana, izveidojot drošu gājēju pāreju uz  autoceļu A8 un P103 krustojuma.”

Elejas pagasta pārvaldes vadītāja amata konkurss izsludināts jūlijā. Kopumā no 7. līdz 31. jūlijam saņemti divpadsmit pretendentu pieteikumi. Seši pretendenti uzaicināti uz darba interviju.

Par piemērotāko pagasta pārvaldes vadītāja amatam atzīts R. Silamednis, kurš amatā stāsies šā gada 6. septembrī.