Komiteju sēdes

20.09.2023., plkst. 15.00.
Attālināti.

1. Par papildus jautājuma iekļaušanu Darba kārtībā
  2. Par saistošo noteikumu Nr.** „Grozījumi 2023. gada 31. janvāra saistošajos noteikumos Nr. 1 „Par Jelgavas novada pašvaldības budžetu 2023. gadam”” apstiprināšanu
  3. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Ziemāji, Jaunsvirlaukas pag.)
  4. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē ( 3.masīvs 38, Kalnciema pag.)
  5. Par dzīvokļu īpašumu nodošanu atsavināšanai izsolē  (dzīvoklis Nr. 5, Nr. 7, Nr. 10, Skolas iela 11, Tetele, Cenu pagasts, Jelgavas novads)
  6. Par starpgabala atsavināšanu (Druviena, Lielplatones pag.)
  7. Par zemes starpgabala atsavināšanu (Ķīvītes, Tušķi, Līvbērzes pag.)
  8. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē ( Liellapsas, Kalnciema pag.)
  9. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Upenieki, Vilces pagasts)
  10. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Branti, Lielplatones pag.)
  11. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Bullīši, Vircavas pag.)
  12. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Mazpurmaļi, Lielplatones pag.)
  13. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Lieldrapas, Vircavas pag.)
  14. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Madaras, Lielplatones pag.)
  15. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Kreimenes, Vircavas pag.)
  16. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Kreses, Vircavas pag.)
  17. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Upenieki, Salgales pagasts)
  18. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Uzāru iela 4, Vircavas pag.)
  19. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Pūces, Tušķi, Līvbērzes pag.)
  20. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu ( Stadiona iela 3-14, Kalnciema pag.)
  21. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Laumu iela 4, Vārpa, Līvbērzes pag.)
  22. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (“Bērzlauki”, Līvbērzes pag.)
  23. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Celtnieku iela 4-27, Āne, Cenu pagasts)
  24. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu ( Amatnieki, Platones pag.)
  25. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu ("Jaunbīmaņi", Līvbērzes pag.)
  26. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (“Mežvidi 209”, Viesturciems, Glūdas pagasts)
  27. Par Jelgavas novada pašvaldības izglītības iestāžu vadītāju, vadītāju vietnieku, pedagogu un pedagoģiskā atbalsta personāla algas likmēm 2023./2024. mācību gadam.

PAPILDUS DARBA KĀRTĪBA:

1. Par grozījumu 28.06.2023 lēmuma Nr.61,“Par projekta sagatavošanu 6.1.1.3.pasākumu “Atbalsts uzņēmējdarbībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstībai, veicinot pāreju uz klimatneitrālu ekonomiku”” pielikumā