Komiteju sēdes

21.06.2023., plkst. 15.00.
Attālināti.

1. Par darba kārtību
  2. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Daugaviņu lauks, Vilces pag.)
  3. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Baložu iela 27, Svētes pag.)
  4. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanā izsolē (Niedrāji, Kalnciema pag.)
  5. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Rudzulauki, Svētes pag.)
  6. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē ( Liellapsas, Kalnciema pag.)
  7. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Uzāru iela 4, Vircavas pag.)
  8. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Kreses, Vircavas pag.)
  9. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Kreimenes, Vircavas pag.)
  10. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Lieldrapas, Vircavas pag.)
  11. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Bullīši, Vircavas pag.)
  12. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Madaras, Lielplatones pag.)
  13. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Mazpurmaļi, Lielplatones pag.)
  14. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Branti, Lielplatones pag.)
  15. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Rīgas iela 39A, Ozolnieku pag.)
  16. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (“Siliņi 45”, Viesturciems, Glūdas pagasts)
  17. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Zemnieku iela 16, Elejas pagasts)
  18. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu  (“Jaunklunkstes”, Jaunsvirlaukas pagasts)
  19. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (1. masīvs 54, Kalnciema pag.)
  20. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Zaļkalni,  Zaļenieku pagasts)
  21. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Grietas, Kalnciema pag.)
  22. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu otrajā izsolē (Smilšu iela 4, Svētes pag.)
  23. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Celtnieku iela 4-27, Āne, Cenu pag.)
  24. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu ( Stadiona iela 3-14, Kalnciems)
  25. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē ( Draudzības iela 11-1, Kalnciema pag.)
  26. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē ( Draudzības iela 13-8, Kalnciema pag.)
  27. Par dzīvokļa īpašuma nodošanu atsavinašanai izsolē ( Draudzības iela 12A-107, Kalnciema pag.)
  28. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Parka iela 4-19, Eleja, Elejas pagasts)
  29. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu izsolē  (Dārza iela 4-27, Glūdas pag.)
  30. Par zemes starpgabala statusa noteikšanu un nodošanu atsavināšanai (Druviena, Lielplatones pag.)
  31. Par zemes starpgabala statusa noteikšanu un nodošanu atsavināšanai (Kondrāti, Vircavas pag.)
  32. Par Jelgavas novada pašvaldības 2022.gada publiskā pārskata apstiprināšanu
  33. Par Jelgavas novada pašvaldības ziedojumu Ukrainas Ļvivas apgabala Rava-Ruskas pilsētas pašvaldībai
  34. Par Pieteikumu izvērtēšanas komisijas pašvaldības līdzfinansējuma piešķiršanai dzīvojamo māju pieslēgšanai centralizētajai kanalizācijas sistēmai nolikuma apstiprināšanu
  35. Par projekta sagatavošanu Taisnīgas pārkārtošanās fonda investīciju projekta konkursam Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021. – 2027.gadam 6.1.1.specifiskā atbalsta mērķa “Pārejas uz klimatneitralitāti radīto ekonomisko, sociālo un vides seku mazināšana visvairāk skartajos reģionos” 6.1.1.3.pasākumu “Atbalsts uzņēmējdarbībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstībai, veicinot pāreju uz klimatneitrālu ekonomiku”