Komiteju sēdes

23.08.2023., plkst. 15.00.

Attālināti.

1. Par darba kārtību
  2. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Īves, Līvbērzes pag.)
  3. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Ābolīši, Līvbērzes pag.)
  4. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Upmaļmala, Līvbērzes pag.)
  5. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Mežvidi 186, Viesturciems, Glūdas pag.)
  6. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Mežvidi 232, Viesturciems, Glūdas pag.)
  7. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Zemgale, Glūdas pag.)
  8. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Zemgalītes, Glūdas pag.)
  9. Par nekustama īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Straume 276, Viesturciems, Glūdas pag.)
  10. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Kastaņu iela 24, Ozolnieku pag.)
  11. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Ošlejas, Sesavas pag.)
  12. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Vanagi, Sesavas pag.)
  13. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Vēju lauks, Sesavas pag.)
  14. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Mācītājmājas lauks, Zaļenieku pag.)
  15. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Asni, Zaļenieku pag.)
  16. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Pagastmājas lauks, Vilces pag.)
  17. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (“Daugaviņu lauks”, Vilces pag.)
  18. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Baložu iela 27, Svētes pag.)
  19. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Kupčas, Zaļenieku pag.)
  20. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Mazlegzdiņi, Kalnciema pag.)
  21. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Rudzulauki, Svētes pag.)
  22. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Indrēni, Svētes pag.)
  23. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Rīgas iela 39A, Ozolnieku pag.)
  24. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Līdumi, Zaļenieku pag.)
  25. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Indras, Svētes pag.)
  26. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Zaļkalni,  Zaļenieku pagasts)
  27. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Progresa iela 2-5, Tetele, Cenu pagasts)
  28. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu izsolē  (Draudzības iela 13-8, Kalnciema pagasts)
  29. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu izsolē  (Bauskas iela 7-18, Elejas pagasts)
  30. Par atlīdzības apmēra noteikšanu un sabiedrības vajadzību nodrošināšanai nepieciešamā nekustamā īpašuma atsavināšanu (“Mežkrasti”, Salgales pag.)
  31. Par nekustamā īpašuma izpirkuma tiesību neizmantošanu un lēmuma atcelšanu (Stadiona iela 5B, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Jelgavas novads)
  32. Par zemes vienības domājamās daļas nodošanu atsavināšanai par nosacīto cenu (Stadiona iela 5B, Ozolnieki, Ozolnieku pag.)
  33. Par grozījumu Jelgavas novada domes 2023.gada 28.jūnija lēmuma Nr. 61  “Par projekta sagatavošanu Taisnīgas pārkārtošanās fonda investīciju projekta konkursam Eiropas Savienības kohēzijas politikas programmas 2021. – 2027.gadam 6.1.1.specifiskā atbalsta mērķa “Pārejas uz klimatneitralitāti radīto ekonomisko, sociālo un vides seku mazināšana visvairāk skartajos reģionos” 6.1.1.3.pasākumu “Atbalsts uzņēmējdarbībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras attīstībai, veicinot pāreju uz klimatneitrālu ekonomiku”” pielikumā
  34. Par SARC “Kalnciems” telpu un inventāra nomas maksas noteikšanu ēdināšanas pakalpojuma sniedzējiem
  35. Par pašvaldības finansējuma piešķiršanu pirmsskolas interešu izglītības īstenošanai 2023./2024.m.g.

PAPILDUS DARBA KĀRTĪBĀ:

1. Par grozījumiem 2023.gada 10.augusta lēmumā Nr.7 (protokols Nr.18) "Par vienreizēja atbalsta sniegšanu vētras seku likvidācijai dzīvojamām mājām"
  2. Par dzīvokļa īpašuma atsavināšanu izsolē (Progresa iela 4-4, Tetele, Cenu pagasts)
  3. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu par nosacīto cenu (Mazbērzi, Jaunsvirlaukas pagasts)
  4. Par nekustamā īpašuma atsavināšanu izsolē (Pienenes, Cenu pagasts)
  5. Par nekustamā īpašuma nodošanu atsavināšanai izsolē (Gaujas, Salgales pagasts)
  6. INFORMATĪVS. Ziņojums par nepieciešamību iegādāties nekustamo īpašumu Skolas iela 4B, Ozolniekos, Ozolnieku pagastā, Jelgavas novadā pašvaldības autonomo funkciju realizācijai.