Novada ziņas
Iedzīvotāji tiek aicināti uz bezmaksas funkcionālajiem treniņiem

Sākot ar š.g.14. septembri katru pirmdienu un trešdienu plkst.12:00 Ozolnieku sporta skolas aerobikas zālē notiks zemas un vidējas intensitātes funkcionālie treniņi mobilitātes, spēka un līdzsvara uzlabošanai.

Treniņi paredzēti visu vecuma grupu un sagatavotības līmeņa iedzīvotājiem - gan iesācējiem, gan pieredzējušiem vingrotājiem. Treniņos tiks tonizētas visas muskuļu grupas, kā arī tiks ietverti kardio elementi, lai uzturētu ķermeni formā. Liels uzsvars tiks likts uz bāzes vingrinājumiem un visa ķermeņa nodarbināšanu. Šie treniņi uzlabos vispārējo ķermeņa funkcionalitāti, palīdzot ikdienas aktivitātēm, nostiprinot saites, vestibulāro aparātu, koordināciju, muskuļu spēku, izturību un citas veselīga organisma īpašības. Treniņos tiks pielietoti arī jogas elementi, lai veicinātu ķermeņa lokanību, jo tos vadīs pieredzējusi jogas pasniedzēja Iveta Jonkus. Nodarbības ilgums – 60 minūtes. Kopumā paredzētas 40 nodarbības.

Pasākums tiek īstenots Projekta „Slimību profilakses un veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā “Ozolnieki”” (Nr.9.2.4.2/16/I/066) ietvaros.

Pasākuma laikā var tikt fotografēts/filmēts projekta publicitātes nodrošināšanai.