Sociālā joma Projekti Jaunatne
Iespēja pieteikties puišu diennakts nometnei

ESF projekta “Slimību profilakses un Veselības veicināšanas pasākumi Jelgavas novadā”, Nr. 9.2.4.2/16/I/033 ietvaros tiek organizēta nometne 13-18 gadus veciem jauniešiem. Nometne notiks no 6.līdz 8.augustam pie Glūdas skolas, Jelgavas novada Glūdas pagastā.

Nometne puišiem plānota sevis izzināšanai un pašapziņas veidošanai, savu emociju apzināšanai un pozitīvai izpaušanai, savu talantu un dzīves mērķu atklāšanai.

Jaunieši paliks teltīs, dosies pārgājienā, pārbaudīs sevi spēka un izturības uzdevumos, apgūs meža alpīnisma elementus, varēs piedalīties dažāda veida personību attīstoša rakstura nodarbībās, kā arī psihologa vadītās sarunās par aktuālo.

Pieteikties nometnei var, aizpildot pieteikuma anketu.

Nometnēs var piedalīties dalībnieki, kuri ir vakcinēti, COVID-19 izslimojuši vai kuriem pēdējo 48 stundu laikā pirms nometnes sākuma ir veikts SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas tests un tas ir negatīvs.

Dalībnieku likumiskie pārstāvji/vecāki, kuru bērni tiks uzņemti dalībai nometnē un kuri būs noslēguši līgumu ar nometnes organizētāju, tiks informēti par iespējām veikt SARS-CoV-2 vīrusa RNS noteikšanas testu. Testu būs iespējams veikt valsts apmaksātās analīžu kvotas ietvarā.

Vairāk informācijas par nometnēm var iegūt zvanot vai rakstot:

Dace Mauliņa

Veselības veicināšanas koordinatore
dace.maulina [at] jelgavasnovads.lv

Foto: Pixabay.com