Iedzīvotājiem
Diskusiju cilks

10.maijā plkst.17:00, Jelgavas novada domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis aicina iedzīvotājus uz ikmēneša diskusiju ciklu “Sarunas ar Jelgavas novada mēru”, tiekoties tiešraidē pašvaldības Facebook vietnē “Jelgavas novads”.

Tiešraides laikā domes priekšsēdētājs iepazīstinās ar aktualitātēm Jelgavas novada pašvaldībā, atbildēs uz tiešraides komentāru sadaļā rakstītajiem novadnieku jautājumiem un ierosinājumiem. Gadījumā, ja priekšsēdētājs uz kādu jautājumu nepaspēs atbildēt, pašvaldība pēc tiešraides sniegs rakstiskas atbildes, atbildot uz komentāriem zem tiešraides video.

Jelgavas novada iedzīvotāji savus jautājumus var iesūtīt arī pirms tiešraides - līdz 2023.gada 9.maija plkst. 17:00 uz e-pasta adresi zinas@jelgavasnovads.lv ar norādi “Jautājums Facebook tiešraidei”.

Pēc tiešraides video būs pieejams pašvaldības Facebook vietnes video sadaļā.