Sabiedrības līdzdalība

(atbilstoši Ministru kabineta 2015. gada 13. janvāra noteikumu Nr. 18 „Kārtība, kādā novērtē paredzētās darbības ietekmi uz vidi un akceptē paredzēto darbību” 9. un 10. punktam)

Valsts vides dienesta Atļauju pārvalde informē, ka ir saņemts iesniegums ietekmes uz vidi sākotnējam izvērtējumam:

Paredzētās darbības iesnieguma iesniegšanas datums

24.07.2023.

Paredzētās darbības nosaukums

Ūdenstilpnes padziļināšana un tīrīšana 10 ha platībā

Iesniedzējs

Fiziska persona

Paredzētās darbības norises vietas adrese

Nekustamais īpašums “Brekši” (kadastra apzīmējums 5482 002 0213), Svētes pagasts, Jelgavas novads.

Atrašanās īpaši aizsargājamā dabas teritorijā

Darbības vieta īpaši aizsargājamās dabas teritorijās neatrodas.

Atrašanās Rīgas jūras līča piekrastes aizsargjoslā

Darbības vieta Rīgas jūras līča piekrastes aizsargjoslā neatrodas.

Atrašanās virszemes ūdensobjektu aizsargjoslā

Darbības vieta virszemes ūdensobjektu aizsargjoslā neatrodas.

Informācija par paredzēto darbību

Nekustamajā īpašumā “Brekši”, Jelgavas novadā, Svētes pagastā ir paredzēta ūdenstilpnes tīrīšana un padziļināšana 10 ha platībā. Paredzēts iegūt smilti-granti līdz 10 000m3 .

10 dienu laikā kopš informatīvā paziņojuma paziņošanas var sniegt savu viedokli. Atsauksmes vai priekšlikumus par paredzēto darbību var rakstiski iesniegt Atļauju pārvaldē Rūpniecības ielā 23, Rīgā, LV-1045, elektroniski ap@vvd.gov.lv