Iedzīvotājiem Novada ziņas
autobuss

No šī gada 19. jūnija būs izmaiņas vairākos reģionālo autobusu maršrutos Kurzemē un Zemgalē: Virka–Pelči, Skrunda–Nīkrāce, Jelgava–Saldus un Rīga–Kuldīga.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 5225 Virka–Pelči pēcpusdienas reiss no Pelčiem turpmāk tiks uzsākts desmit minūtes vēlāk jeb plkst. 17.00 (līdz šim bija plkst. 16.50). Līdz ar to vietējie iedzīvotāji, kuru atvases apmeklē vietējo bērnudārzu, varēs paņemt bērnus un paspēt uz minēto autobusa reisu, lai dotos mājās.

Lai nodrošinātu iespēju pasažieriem Saldus autoostā paspēt pārsēsties no reģionālās nozīmes maršruta nr. 7012 Jelgava–Saldus reisa, kas plkst. 19:38 ir autoostā, uz reģionālās nozīmes maršruta nr. 7401 Rīga–Saldus–Kuldīga reisu, kas plkst. 19:45 dodas Kuldīgas virzienā, turpmāk maršrutā Jelgava–Saldus pēcpusdienas reiss no Jelgavas stacijas, kas līdz šim bija plkst. 17.55, tiks uzsākts divdesmit minūtes ātrāk – plkst. 17.35. Vienlaikus minētā mainītā reisa izpildes laiks tiks palielināts par 8 minūtēm.

Reģionālās nozīmes maršrutā nr. 7410 Rīga–Kuldīga visu reisu kustības sarakstos turpmāk tiks iekļauta pietura Čāpuļi, lai tuvākajā apkārtnē dzīvojošie pasažieri varētu tajā iekāpt autobusos, kas dodas Rīgas vai Kuldīgas virzienos.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina  SIA “Latvijas Sabiedriskais autobuss”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Kurzemes un Zemgales plānošanas reģioniem.