Novada ziņas
Autobuss

Reģionālo autobusu pasažieriem no šī gada janvāra jāpievērš uzmanība nelielām izmaiņām reisu izpildē. Izmaiņas kustību grafikos ļaus iedzīvotājiem ērtāk nokļūt uz darbu galvaspilsētā un vakarpusē uz mājām.

 

No janvāra reģionālo autobusu maršrutā nr. 7959 Rīga–Kalnciems agrais rīta reiss darba dienās no Rīgas atiet 10 minūtes agrāk - plkst. 05.00 (iepriekš - plkst. 05.10.), saistībā ar to pieturā Standarts reiss arī tiek uzsākts agrāk - plkst. 06.00 (iepriekš – plkst. 06.15).

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajā maršrutā nodrošina AS “Nordeka”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Rīgas un Zemgales plānošanas reģioniem.


Par valsts SIA Autotransporta direkcija
Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.