Iedzīvotājiem Jauniešiem Jaunatne
Foto

Šajā sarežģītajā laikā, kad svarīgāk nekā jebkad iepriekš ir būt vienotiem gan savās domās, gan rīcībās, 23. martā plkst. 20.30 ikviens aicināts iesaistīties ikgadējā Pasaules Dabas fonda iniciatīvā “Zemes stunda”, kad, pievēršot uzmanību dabas izzušanas problēmām un klimata krīzei globālā mērogā, iedzīvotāji simboliski izslēdz gaismu uz vienu stundu, lai iestātos par steidzamām pārmaiņām.

Aicinājumam atsaukušies arī Jelgavas novada jaunieši, mudinot ikvienu iesaistīties planētas nākotnes veidošanā!

Cenu un Ozolnieku pagasta jaunieši aicina doties “Zemes stundai” veltītā  pārgājienā pa Čužu purvu Kandavā. Piesakies dalībai pārgājienā, sazinoties  ar Jauniešu iniciatīvu centru vadītājiem – Ānē pa tālruni 27051703 (Gita), Brankās pa tālruni 26526290 (Ēvalds), Ozolniekos pa tālruni 25544981 (Agnese).

Jaunsvirlaukas pagasta Jauniešu iniciatīvu centrs Staļģenē plkst. 16 kopā ar Brain Games pārstāvi ielūdz izspēlēt galda spēli “Planet” un kopīgi skatīties dokumentālo filmu par planētas rašanos.

Svētes Jauniešu iniciatīvu centrā aicināti pulcēties jau no plkst. 20, kad tiks izspēlēts konkurss par “Zemes stundu”, pēc tam - dažādās āra aktivitātes, desiņu cepšana, silta tēja un interesantas sarunas.

Labvēlīgos laikapstākļos Vircavas Jauniešu iniciatīvu centrs plkst. 20.30 ielūdz uz lāpu gājienu pa Vircavas muižas parku. Pasākuma noslēgumā - sarunas pie ugunskura par vidi, dabu un citām tēmām.

Līvbērzē plkst. 20.30 visi interesenti aicināti doties izgaismoto riteņu braucienā. Noslēgumā silta tēja un sarunas pie ugunskura.

Vilces jaunieši plkst. 20  aicina uz Vilces pastaigu pļavu un ugunskura vietām, kuras būs izgaismotas ar lāpām un svecēm, lai atbalstītu Zemes stundas akcijas mērķi – uz stundu izslēgt gaismu. Pasākuma laikā būs iespēja izstaigāt izgaismoto taku, iemūžināt skaisto skatu, kā arī pulcēties pie ugunskura vietām, vienoties sarunās un mieloties ar līdzi paņemtiem gardumiem.

Aicinām arī Tevi 23. martā plkst. 20.30 uz stundu izslēgt gaismu, lai simboliski paustu atbalstu centieniem saudzēt mūsu planētu un tās dabas daudzveidību.