Jaunatne Projekti
Jaunieši projekta ietvaros dodas velobraucienā „Savas vides apzināšanās”

4.augustā Jelgavas novada jaunieši tika aicināti piedalīties velobraucienā „Savas vides apzināšana”, kas ir jau trešais pasākums šajā gadā projekta „Vide.Identitāte. Personība (V.I.P)” ietvaros.

Trīsdesmit jaunieši no dažādiem novada pagastiem vecumā no 15-30 gadiem mēroja maršrutu no Vircavas pagasta līdz Jaunsvirlaukas pagastam ar foto orientēšanās elementiem un uzdevumiem, kas veicina komandas sadarbību, uzticēšanos un kopīgu mērķa sasniegšanu. Brauciens ilga trīs stundas, pēc kura jaunieši prezentēja nobraukto maršrutu ar foto elementiem, akcentējot Jelgavas novada logo katras krāsas simbolisko nozīmi – to sasaistot ar maršruta laikā redzēto (ūdens, zeme, cilvēks). Šī pasākuma mērķis ir veselīga dzīvesveida popularizēšana, komandas sadarbības veicināšana un identitātes apzināšana.

Projekts turpināsies līdz 30.septembrim. Ceturtais un noslēdzošais pasākums notiks 4.septembrī, kad projekta jauniešu komanda dosies pieredzes braucienā uz Jauniešu māju IDEA House Aizputes novadā.

Projektu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes valsts programmas 2015.gadam ietvaros un Jelgavas novada pašvaldība.