Novada ziņas Jaunatne
Jaunieši runā pa vērtībām un prioritātēm

13.janvārī aizvadīts kārtējais sarunu vakars “Aisbergs”. Jelgavas novada jaunieši tikās ar hokejistu Miķeli Rēdlihu, lai uzzinātu, kā noteikt vērtības un izvirzīt prioritātes savā dzīvē.

“Aisbergs” ir Jelgavas novada jauniešu sarunu vakaru cikls, kur tiek vērsta uzmanība uz jauniešiem svarīgām tēmām. Pasākumu organizē Jelgavas novada pašvaldības Jaunatnes lietu nodaļa un dalība tajā ir bez maksas. Tikšanās noritēja Ozolnieku tautas namā.

Mēneša tēmas “Mentālā veselība" ietvaros tika runāts par vērtībām un prioritātēm. Pasākuma viesis šoreiz bija hokejists Miķelis Rēdlihs, kurš dalījās pieredzes stāstos par savas dzīves vērtībām un prioritātēm, proti, kā sasniegt savus mērķus un nepadoties, kā paņemt no dzīves visu, ko tā dod, un to izmantot, kā spēt izvirzīt savas TOP 5 prioritātes ikdienā, kur rast motivāciju brīžos, kad gribas padoties, kā piecelties un saņemties.

Jaunieši no dalības pasākumā ieguva: prasmes veidot savu vērtību un prioritāšu apli un skalu; aizdomāties par izvēļu izdarīšanu ikdienā - cik laika veltīt brīvajam laikam, mājasdarbiem, interešu izglītībai, ģimenei un draugiem; kā neizdegt esot visur un tajā pašā laikā nekur; cik svarīgi ir veltīt laiku sev un citiem.

Cieni sevi un citus!


“AISBERGS” AR MIĶELI RĒDLIHU