Projekti
Grupas bilde

16.maijā notika radošais darbs Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra telpās. Semināra organizatori „Apvienība JUMS” no Bauskas novada, treneri Solvita Jirgensone un Reinis Širokovs.

Iepriekš aizvadīta otrā projekta „Vide.Identitāte.Personība” aktivitāte – radošais seminārs „Mana un manas apkārtnes identitāte”, kas balstīts uz neformālās izglītības programmu. Tā ietvaros dalībniekiem tika radīta iespēja apzināt savus iekšējos resursus, izvirzīt personīgos mērķus savas karjeras un personības izaugsmei, izzināt sava tēla veidošanas pozitīvos un negatīvos aspektus, kā arī redzēt savu iniciatīvu un atbildību Jelgavas novada dzīves veidošanā.

„Tā ir maģiska sajūta, kad dienas beigās jaunieši, kuri no rīta atnāca ar pārliecību, ka neko īsti nespēj mainīt vai ietekmēt, dienas beigās dodas mājup par sevi pārliecināti, ne tikai pilnīgi apzinoties savus un apkārt esošos resursus, bet pat ar plānu - ko, kā un kad darīt. Jo pēkšņi izrādās, ka mums ir visi nepieciešamie resursi - galvenokārt, tie esam mēs paši!” , treneres Solvita Jirgensones atziņa par semināru.
Projekta aktivitātes turpināsies vēl līdz š.g. 30.septembrim.

Aktivitātes notiek projekta "Vide.Identitāte.Personība (V.I.P.)" ietvaros, projektu atbalsta Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra Jaunatnes valsts programmas 2015.gadam ietvaros un Jelgavas novada pašvaldība.