Uzņēmējdarbība Novada ziņas
Jaunos uzņēmējus aicina pieteikties pirmsinkubācijas programmai biznesa inkubatorā

LIAA Jelgavas biznesa inkubators aicina Jelgavas, Bauskas, Dobeles, Ozolnieku, Vecumnieku, Tērvetes, Rundāles, Auces un Iecavas novadu jaunos uzņēmējus pieteikt savas biznesa idejas pirmsinkubācijas atbalsta saņemšanai. Pieteikumu iesniegšana norisināsies no 1. līdz 13. septembrim.

“Pirmsinkubācija ir iespēja novērtēt savas biznesa idejas dzīvotspēju – noteikt mērķa klientu un sava produkta vai pakalpojuma vērtības piedāvājumu, izprast finanšu plūsmu, izstrādāt biznesa modeli, testēt un uzlabot savu piedāvājumu, nonākot līdz pirmajai pārdošanai. Programmas laikā tiek apgūti arī vizuālās identitātes pamati un uzņēmēji izstrādā zīmolu savai biznesa idejai. Mūsu kopienā ir pieredzējuši uzņēmēji, kuri paši nesen gājuši cauri biznesa idejas attīstības sākumposmam, un tie labprāt dalās savā pieredzē mentoru sesijās. Tā ir unikāla pieredzes apmaiņa, ko ir iespējams saņemt vienīgi biznesa inkubatorā,’’ atklāj LIAA Jelgavas biznesa inkubatora vadītāja Agnese Oļševska.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators piedāvā pirmsinkubācijas programmas dalībniekiem bezmaksas apmācību iespējas, mentoru konsultācijas un kopstrādes telpas. Sešu mēnešu programma piemērota biznesa ideju autoriem un jaundibinātiem komersantiem. Rudens uzņemšanā LIAA Jelgavas biznesa inkubators pirmsinkubācijas programmai apstiprinās 20 ideju autorus un to komandas.

LIAA Jelgavas biznesa inkubators organizēs tiešsaistes attālināto “INFO stundu” 23. augustā plkst. 12.00. “INFO stundas” laikā varēs vairāk uzzināt par inkubatora sniegtajām atbalsta iespējām, pieteikšanās kārtību, kā arī uzdot jautājumus biznesa inkubatora darbiniekiem. Reģistrēties informatīvajam pasākumam.

Jaunie uzņēmēji no Jelgavas pilsētas, Jelgavas, Ozolnieku, Bauskas, Dobeles, Tērvetes, Rundāles, Auces, Iecavas un Vecumnieku novada aicināti vairāk informācijas par biznesa inkubatoru programmu un pieteikšanās kārtību iegūt, rakstot uz LIAA Jelgavas biznesa inkubatora e-pastu jelgava@liaa.gov.lv, kā arī LIAA tīmekļa vietnē liaa.gov.lv

LIAA biznesa Inkubatori ir Latvijas Republikas un Eiropas Savienības atbalsta programma, kura ir veidota, iedvesmojoties no jaunuzņēmumu biznesa kultūras un darba metodoloģijas. Apmācības ir organizētas brīvā formātā, fokusējoties uz uzņēmēju interesēm un apgūstamo zināšanu nepieciešamību. Tā ir lielākā jauno uzņēmumu kopiena un kontaktu tīkls Latvijā.

Informāciju sagatavoja:
LIAA Jelgavas biznesa inkubatora

Vecākā projektu vadītāja

Renāte Bērante

Tālrunis: +371 28661058

E-pasts: jelgava@liaa.gov.lv