Iedzīvotājiem
Foto

Pēdējo dienu siltā gaisa temperatūra un lietavas izraisījušas strauju sniega kušanu un ūdens līmeņa celšanos upēs, tādēļ novērojama zemāko teritoriju applūšana. Arī  Jelgavas novadā applūduši vairāki ceļu posmi: Būriņu ceļš Līvbērzes pagasta Tušķos, ceļa posms V1071 –  Kalnieši – Bunduļi – Upes Piģi – Viļņi – V1071 Jaunsvirlaukas pagastā un Ceļmalnieki – Mācītājmāja Salgales pagastā.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs Latvijas centrālajos rajonos izsludinājis dzeltenās pakāpes brīdinājumu par gaidāmu augstu ūdens līmeni upēs, vietām gaidāma upju palieņu un citu zemāko vietu applūšana.

Ūdens līmenim upēs paaugstinoties, var applūst arī citi pašvaldības ceļi, tādēļ aicinām autovadītājus būt piesardzīgiem un informēt pašvaldību par izskalotiem un applūdušajiem autoceļiem, sazinoties ar savas pagasta pārvaldes vadītāju. Kontaktinformācija pieejama ŠEIT.