Glūdas pagasts Līvbērzes pagasts Jaunatne

Martā Jelgavas novadā darbu sāk vēl divi jauniešu iniciatīvu centri - Glūdā tas no 1. marta darbosies Nākotnes kultūras namā, Skolas ielā 14 un to vadīs Roberts Sīlis,  savukārt Jauniešu iniciatīvu centrs Līvbērzē no 18. marta interesentus gaidīs Jelgavas ielā 4b un tā vadītāja būs līdzšinējā Līvbērzes pagasta Jaunatnes lietu koordinatore Amanda Meldere.

“Šo centru mērķis ir sagatavot jauniešus pieaugušo dzīvei un darba tirgum, organizējot neformālas mācības, kas ļauj attīstīt nepieciešamās prasmes un iegūt zināšanas, atbalstot viņu iniciatīvas un palīdzot īstenot ieceres. Tā ir vieta, kur kontaktēties ar domubiedriem, veidot kopīgus projektus, kvalitatīvi un lietderīgi pavadīt brīvo laiku un gūt iedvesmu,” stāsta Jaunatnes lietu nodaļas vadītājs Valters Siksna.

Jauniešu iniciatīvu centri apmeklētājiem atvērti katru darba dienu un visas centru organizētās aktivitātes  interesentiem pieejamas bez maksas.

Līdz šim Jelgavas novadā jauniešu iniciatīvu centri darbojās Ānē, Brankās, Staļģenē, Elejā, Ozolniekos, Svētē un Vircavā, bet Jaunatnes lietu koordinatori ir vēl piecos novada pagastos. Jauniešu iniciatīvu centru aktualitātēm var sekot to “Facebook” lapās un profilā “Jelgavas novada jaunieši”.