Iedzīvotājiem Mūžizglītība
bilde

Šogad Jelgavas novadā veiksmīgi izmēģināta neformālās izglītības programma, kas fokusējas uz digitālo pakalpojumu izmantošanu ikdienas dzīves situācijās. Programma izstrādāta Eiropas Savienības Erasmus+ programmas projekta „Nacionālie koordinatori Eiropas programmas ieviešanai Latvijas pieaugušo izglītībā” ietvaros (projekta Nr. 10105130 - NCLV - ERASMUS-EDU-2021-AL-AGENDA-IBA).

Šajā piedzīvojumā piedalījās divas dalībnieku grupas, katrā astoņi uzņēmīgi novada iedzīvotāji, un apguva prasmes, kas nepieciešamas digitālajā laikmetā, lai saņemtu pakalpojumus un risinātu ikdienas uzdevumus - no elektroniskajiem pakalpojumiem līdz iepirkumu veikšanai tiešsaistē.

Programmas dalībnieki atzīst, ka šādas inovatīvas izglītības iespējas ir neaizstājamas, lai pilnvērtīgi piedalītos mūsdienu sabiedrībā. Viņu stāsti liecina par to, cik lielā mērā digitālās prasmes var uzlabot ikdienas dzīvi un veicināt personas attīstību.Jelgavas novada pašvaldība  plāno turpināt šo veiksmīgo iniciatīvu, kas palīdz iedzīvotājiem būt digitāli prasmīgiem un gataviem mūsdienu izaicinājumiem, kā arī atbalstīt un veicināt līdzīgas izglītības programmas.

logo
logo