FacebookX / TwitterLinkedinThreads

Atzīmējot Eiropas dienu maijā Jelgavas novada skolās norisinājās erudīcijas konkurss 6. klašu skolēniem, kurā savas zināšanas par Eiropas Savienību pārbaudīja 130 dalībnieki no 9 novada izglītības iestādēm.

Konkursa dalībniekiem bija jāatbild uz daudzveidīgiem jautājumiem par Eiropas Savienības vēsturi, mākslu, nozīmīgākajiem tūrisma objektiem un vispārīgiem faktiem par ES. Tāpat skolēni demonstrēja savu ģeogrāfisko izpratni, iezīmējot Eiropas Savienības dalībvalstis kontūrkartē.

Dalība konkursā apliecināja skolēnu interesi par Eiropas Savienības aktualitātēm un palīdzēja padziļināt izpratni par Eiropas valstu kultūru un vēsturi.

Sveicam laureātus erudīcijas konkursā un pateicamies visiem dalībniekiem par aktīvo iesaisti!

  • 1.vieta Tomass Jansons (Aizupes pamatskola)

  • 2./3.vieta Elizabete Petrova (Vilces pamatskola)

  • 2./3.vieta Martins Ķepsnis (Vircavas pamatskola)

Kā arī vēlamies atzīmēt labākos savā skolā:

  • Svētes pamatskola - Ance Puriņa

  • Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola - Polina Ivanitska

  • Elejas vidusskola - Emmanuella Kiščuka

  • Ozolnieku vidusskola - Miks Latkovskis

  • Garozas pamatskola - Lorensa Kesksalu

  • Teteles pamatskola - Viktorija Petrovece

Pateicamies novada metodiskai apvienībai sociālā un pilsoniskā jomā par konkursa īstenošanu. Īpašs paldies Ozolnieku vidusskolas skolotājai Aijai Rupjai par jautājumu izstrādi un konkursa koordinēšanu. 

Konkurss tika īstenots Ozolnieku vidusskolas īstenotā Erasmus+ programmas Žana Monē iniciatīvas “Mācāmies par ES” projekta “Eiropas skola” ietvaros.

Saistītas tēmas

Aktualitātes:
Izglītība Projekti