Novada ziņas Pagastu svētki
Foto

Šī vasara Jelgavas novadā solās būt aizraujoša un notikumiem bagāta. Jau 2. jūnijā norisināsies Glūdas pagasta svētki "Tiekamies Nākotnē!".

Ar Glūdas pagasta svētku programmu iepazīsties ŠEIT.

“Jelgavas novadā vasaras sezonas brīvdienu pasākumus visos novada pagastos aicināti apmeklēt gan kultūras, gan sportisku aktivitāšu cienītāji, kā arī ģimenes ar bērniem. Ikvienu iedzīvotāju un viesi gaidīsim ciemos, lai iepazītu novada cilvēkus un vietu vēsturi vasaras garumā,” aicina Jelgavas novada Kultūras pārvaldes vadītāja Anita Liekna.

29. jūnijā svētki norisināsies Elejas pagastā, 6. jūlijā – Sesavas un Salgales pagastos, 13. jūlijā – Lielplatones pagastā, 14. jūlijā – Platones pagastā, 20. jūlijā – Vircavas pagastā un Ozolnieku pagastā (sadarbībā ar Cenu pagastu), 27. jūlijā – Līvbērzes pagastā, 3. augustā – Kalnciema un Svētes pagastos,  31. augustā – Zaļenieku pagastā, 8. septembrī – Jaunsvirlaukas pagastā, 21. septembrī Vilces pagastā.

Aktuālo informāciju par pasākumu norisi meklē pašvaldības tīmekļvietnē www.jelgavasnovads.lv. Uz tikšanos Jelgavas novada pagastos!